Аста ЧП Почвообрабатывающая техника европейского производства
+380504018084
+380683800709

Використання культиватора `ZEUS` для оптимізації посівного шару грунту

Під час поверхневого обробітку грунту за традиційною технологією використовується значна кількість знарядь і машин, які виконують різноманітні технологічні операції: боронування, вирівнювання, культивація, прикочування. При цьому збільшується кількість проходів по полю, значно ущільнюється грунт, зростають витрати палива та витрати праці.

        З метою зменшення цих показників при поверхневому обробітку грунту в сучасних технологіях вирощування сільськогосподарських культур рекомендується використання культиватора типу ZEUS BE 19. Робочими органами культиватора є: розрівлювальна дошка, S-подібні пружинні розпушувальні лапи та здвоєні котки. За один прохід культиватор забезпечує вирівнювання поверхні поля, розпушення  грунту на задану глубину та подрібнення грудок. Агрегатується культиватор з тракторами тягового класу 1,4-4 т.

       При використанні наведеного культиваторного агрегату в порівнянні з традиційним агрегатом зменшуються витрати палива та затрати праці на 15-20%, продуктивність збільшується на 30-40 %.

       При проведенні польових робіт культиваторами марки ZEUS BE 19 були одержані позитивні результати щодо якості та витрат енергії на обробіток грунту.